Aktualne seminaria

Dni z DELL Technologies

Poznań, 30-31.07.2019 r.

Hardsoft-Telekom

ul. Namysłowska 17/19, Poznań

Udział bezpłatny

Zapraszamy!

REJESTRACJA

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Hardsoft Telekom z siedzibą w Poznaniu informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

  Zapoznałem/-am się i akceptuję Politykę Prywatności Hardsoft Telekom*

  Twoja rejestracja została przyjęta !

  Wysłaliśmy na Twoją skrzynkę maila z potwierdzeniem.

  Wypełnij jeszcze raz

  PROGRAM

  • Dwa wakacyjne dni z technologią Dell: prezentacje, wystawy, szkolenia, testy.

   Przez dwa dni odbędzie się wystawa najnowszego sprzętu komputerowego – desktopów, AiO i notebooków firmy Dell.

   Dla osób zajmujących się zaawansowaną grafiką i projektowaniem nie lada gratka –  najszybsze stacje robocze Dell Precision na dwóch procesorach Intel Xeon kontra notebooki Dell Precision, na których każdy będzie mógł popracować nad swoimi projektami.

   Dell Precision 7820 i Dell Precision 3541. Oprócz nich również Optiplex 3070 MFF i Optiplex 3070 SFF.

   Dell Precision 3541, to budżetowa 15-calowa mobilna stacja robocza. Modele Precision 3000 zaspokoją potrzeby budżetowych użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego narzędzia pracy. Mają bardzo wydajne procesory Intel Coffee Lake-H, zaczynając od Core i5-8265U, przez Core i9-9880H, a na Xeon® kończąc (dostępne z pamięcią obsługującą funkcję ECC).

   Łatwa praca z zaawansowanymi aplikacjami, takimi jak CAD 2D i 3D, dzięki profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA® Quadro® nowej generacji z 4 GB pamięci.

   Maksymalna wielkość pamięci RAM to 32GB 2666MHz. Precision M3541 możemy wyposażyć w szybką pamięć masową o pojemności do 4TB.

   Dwa porty USB 3.1 pierwszej generacji i port USB 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare, Port USB-C z interfejsem Thunderbolt™. Posiada gwarancję 36 miesięcy OnSite. Niezwykle długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym dzięki opcjonalnej 6-ogniwowej baterii 97 Wh z funkcją ExpressCharge.

   Dell Precision 7820 to zdecydowanie wisienka na torcie – jedna z najbardziej wydajnych stacji roboczych. Przekracza granice w pracy z profesjonalnymi aplikacjami, takimi jak ArcGIS®, AutoCAD®, Creo®, Decision Space®, McKesson®, Revit®, SolidWorks®, 3dsMax® i wielu innych. Najnowszy skalowalny procesor Intel® Xeon® poradzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Dzięki dwuprocesorowej architekturze nowej generacji, która zapewnia nawet 28 rdzeni na procesor (lub do 56 rdzeni w przypadku dwóch procesorów) można zyskać maksymalną wydajność potrzebną do realizacji najlepszych pomysłów.

   Istnieje możliwość zainstalowania nawet 768 GB pamięci RDIMM 2933 MHz, dzięki czemu maszyna ta jest wstanie wielokrotnie przyspieszyć dowolny projekt.

   Stacja robocza Precision 7820 Tower jest gotowa do obsługi złożonych projektów, takich jak zadania związane z projektowaniem, rzeczywistością wirtualną, obróbką materiałów graficznych czy też tworzeniem symulacji wymagających dużej mocy obliczeniowej.

   Stację można rozbudować nawet do 68 TB pamięci masowej. Stacje robocze Precision są testowane, aby potwierdzić sprawną obsługę używanych na co dzień zaawansowanych aplikacji.

  • Przez dwa dni będzie można zarezerwować do 1,5 godziny na wybraną stację roboczą Dell, aby sprawdzić jej wydajność na swoich pracach.

  • Specjaliści z DELL poprowadzą także 2 szkolenia z systemu Dell Data Domain – dla początkujących, którzy zamierzają kupić system backupu i dla zaawansowanych, którzy już mają system Dell Data Domain.

  • Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu i lokalizacji wydarzenia, o czym na bieżąco poinformuje. 

  AGENDA

  30 lipca (wtorek)

  8:00-16:00Wystawa sprzętu komputerowego Dell – możliwość testowania i pracy na najszybszej stacji roboczej, komputerach, AiO i notebookach

  12:30-14:00Przy sushi o najnowszych komputerach firmy Dell - Dariusz Jóźwiak, Dell Technologies

  Podczas degustacji najlepszego sushi w Poznaniu opowiemy o najnowszych rozwiązaniach Dell w desktopach, AiO i notebookach

  14:30-16:00Stacje robocze Dell dla projektanta i grafika - Dariusz Jóźwiak, Dell Technologies

  Przez dwa dni będzie można zarezerwować do 1,5 godziny wybraną stację roboczą Dell, aby sprawdzić jej wydajność na swoich pracach

  31 lipca (środa)

  Systemy backupu DELL - prowadzący, Kamil Grzesik, Daniel Olkowski DELL Technologies

  9:00-9:45Przegląd rozwiązań do backupu firmy DELL

  9:45-11:45 Szkolenie podstawowe z DELL Data Domain

  11:45-12:00Przerwa

  12:00-12:45 Przegląd rozwiązań do backupu firmy DELL

  12:45-15:45 Szkolenie zaawansowane z DELL Data Domain