Historia firmy

Firma Hardsoft-Telekom powstała w sierpniu 1992 roku. Oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem sieci, infrastruktury serwerowej czy okablowaniem strukturalnym.

Już w 1992 roku instalowaliśmy okablowanie strukturalne oparte na kablu UTP oraz napowietrzną linie światłowodową, opierając instalowane sieci na sprzęcie 3COM i komputerach DTK. W pierwszym roku działalności dla jednego z polskich banków instalowaliśmy sieć na 300 stanowisk, sieć rozległą i instalację światłowodową (1 km) oraz zasilanie awaryjne podtrzymujące całą sieć.

Dynamiczny rozwój działalności pozwolił na znaczne poszerzenie naszej oferty. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stworzyliśmy sklep internetowy www.laphard.pl, dzięki któremu mogą Państwo w prosty sposób dokonać zakupu wybranego sprzętu komputerowego.

Doceniają nas zarówno Klienci, jak i producenci, czego dowodem są liczne referencje i certyfikaty. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu czołowych producentów sprzętu i oprogramowania. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy odpowiednie rozwiązania IT, utrzymując ciągłość procesów biznesowych wielu przedsiębiorstw i instytucji.

Właściciel firmy Hardsoft-Telekom Pan Jarosław Kaźmierczak w uznaniu zasług za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości otrzymał w 2015 roku Dyplom Ministra Gospodarki.

Ofertę naszą kierujemy do kadry zarządzającej, która mając świadomość koniecznych zmian wymuszanych przez nowe technologie, oczekuje wsparcia i pomocy w realizacji swoich planów inwestycyjnych. Dbamy o to, by rozwiązania, które proponujemy przyczyniały się do zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa i komfortu pracy.

 

Zapoznaj się z Polityka Prywatności Hardsoft Telekom