MACIERZE NETAPP

Network Appliance,Inc.(NetApp) jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych systemów pamięci masowych przeznaczonych dla przedsiębiorstw i korporacji, które operują dużą ilością danych.

Od chwili założenia w 1992 roku firma Network Appliance dostarcza pierwszorzędne technologie i produkty upraszczające zarządzanie danymi. W rankingu Fortune „100 best companies to work for” za rok 2009 zajęła pierwsze miejsce, a w 2019 roku zajęła pierwsze miejsce w Polsce w rankingu sprzedaży macierzy All Flash, a Gartner nominował ją jako 1 w rankingu macierzy podstawowych.

NetApp produkuje wyspecjalizowany sprzęt, oprogramowanie i usługi zapewniające sprawne zarządzanie systemami pamięci masowych w otwartych środowiskach sieciowych. Rozwiązania takie są stosowane przez wiele korporacji i dużych dostawców usług, między innymi Citicorp Securities, Lockheed, Merrill Lynch, Oracle, Texas Instruments oraz Yahoo!

Aktualne promocje NetApp

W linku znajdują się aktualne promocje macierzy NetApp https://ht.poznan.pl/promocja-netapp/

Hardsoft-Telekom jest autoryzowanym GOLD partnerem NetApp

Zatrudniamy osoby z certyfikatami handlowymi i technicznymi dotyczącymi produktów NetApp. Wysoki status partnerski świadczy o naszych umiejętnościach technicznych oraz umożliwia uzyskanie atrakcyjnych cen u Producenta.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.

Macierze E2800-> SPECYFIKACJA

Parametry macierzy pozwalają na wykorzystanie jej jako: wspólna przestrzeń pod wirtualizację (np. VMware, Citrix, Hyper-V), dedykowane rozwiązanie dla wymagających aplikacji (MS SQL, Oracle, Exchange), czy też optymalna cenowo przestrzeń dla przechowywania kopii zapasowych czy też archiwów. Model E2800/EF280 pozwala na podłączenie bezpośrednie do serwerów poprzez 12Gb SAS, czy też 16Gb FC, lub wpięcie w sieć 16/8Gb FC lub 10Gb iSCSI (połączenia SFP+ lub RJ45).

Systemy E2800 występują w 3 wariantach obudowy: 12, 24 i 60 dyskowej, by optymalnie dopasować macierz do wymagań klienta. Wykorzystują komunikację z dyskami w standardzie 12Gb/s, co w połączeniu z dyskami SSD oraz bardzo wydajnymi procesorami kontrolerów pozwalają na osiągnięcie nawet 300 000 IOPS.

Macierze E5700-> SPECYFIKACJA

Jest to bardzo wydajna macierz zarówno dla ruchu sekwencyjnego jak i randomowego. Jest macierzą blokową pozwalającą na podłączenie do serwerów za pomocą portów i protokołów: FC, 10/25GbE iSCSI , SAS 12Gbps. oraz Infiniband.

Systemy E5700 dostępne są w 2 wariantach obudowy: 2U na 24 dyski SAS 10k i SSD oraz obudowa 4U na 60 dysków SSD, SAS 10k i NL-SAS

Macierz EF570-> SPECYFIKACJA

 Macierz EF570 nadaje się do zadań wymagających dużej wydajności, takich jak dane analityczne, monitoring i wirtualizacja. Przeznaczona jest dla klientów o bardzo dużych potrzebach wydajnościowych, w szczególności dla transakcyjnych baz danych oraz dla krytycznych aplikacji o bardzo szybkich czasach odpowiedzi.  

Macierze FAS2600->SPECYFIKACJA

Macierze FAS to najbardziej znane i uniwersalne macierze Netapp o dostępie blokowym, plikowymi i obiektowym. Realizują deduplikację i kompresję. Integrują się z aplikacjami, co pozwala na błyskawiczny backup krytycznych aplikacji już z poziomu macierzy. Poniżej zdjęcie kontrolera FAS2600.

Macierze FAS 8000, 8200, 9000 są macierzami klasy Enterprise.

FAS8000 zawiera wszystkie funkcjonalności macierzy FAS, jednocześnie zwiększa dwukrotnie wydajność i trzykrotnie wspieraną wielkość Flash. Ponadto funkcjonalności FAS i V-series są zamieszczone w jednym urządzeniu FAS 8000.

FAS8200 posiada 16-rdzeniowe procesory Intel Broadwell, wbudowany moduł FlashCache z SSD oraz szybkie porty 16 Gb FC oraz 10 Gb Ethernet, które zapewniają ekstremalnie wysoką wydajność.

FAS900 macierz o pojemności do  172PB zapewnia wysokiej klasy wydajność. Wysokość 8U pozwala na szeroką rozbudowę dzięki wielu slotom PCIe. W obudowie macierzy nie ma zainstalowanych dysków, dlatego do macierzy należy dokupić przynajmniej jedną półkę dyskową.

Macierze SolidFire

Gwarantują wydajność tysiącom aplikacji w jednym współdzielonym systemie pamięci masowej. Umożliwią zwiększenie pojemności systemu i wydajności natychmiast poprzez dodanie węzłów. Automatyzują codzienne zadania związane z przechowywaniem, dzięki włączeniu samoobsługi użytkownika końcowego, co skraca czas zarządzania o 12 razy i eliminują cykle odświeżania pamięci masowej i problemy ze zgodnością. Dzięki odpornej, samo leczącej się architekturze redukują koszty operacyjne i ryzyko.

Powyżej opisaliśmy tylko część urządzeń znajdujących się w portfolio firmy NetApp.

Aktualną ofertę macierzy NetApp znajdą Państwo na naszym sklepie: https://www.laphard.pl/macierze-netapp