Komputery i notebooki

W ofercie naszej firmy znajdują się produkty wszystkich największych renomowanych producentów komputerów i notebooków: HP, DELL, LENOVO, FUJITSU, ACER, TOSHIBA. Oferujemy zarówno produkty do użytku biznesowego, jak i domowego. Różnią się one wyglądem, jakością wykonania czy wydajnością.

Oferujemy całą gamę komputerów HP desktop w różnych obudowach, od mini desktop (DM) przez obudowy małowymiarowe (SFF) i mikro wieże (MT) oraz w różnych konfiguracjach i modelach. Notebooki HP to ekonomiczne komputery przenośne HP o największych możliwościach konfiguracji, zapewniają długotrwałą stabilność z nowoczesnymi zabezpieczeniami dla współczesnych firm. Imponująco cienkie i lekkie oraz wysoko wydajne przenośne stacje robocze oferują bogactwo funkcji kart graficznych.

Szeroki wybór oferuje także Dell w zakresie desktopów w wersji zarówno obudowy (od slim-tower przez Small Form Factor (SFF), Mini Tower (MT) czy All in One - AiO), jak i wybór modeli dedykowanych dla mniejszych firm. Komputery dla firm cechuje wydajność, łatwość zarządzania i bezpieczeństwo, dzięki którym firma osiąga lepsze wyniki. Podobnie jest z wysoko wydajnymi stacjami roboczymi oferowanymi w obudowach Tower oraz RACK. Dell notebooki posiada szeroką gamę urządzeń przenośnych zarówno dla małych firm, którym zależy na podstawowych funkcjach bezpieczeństwa, niezawodności i usługach (Vostro), jak i dla firm, którym potrzebna jest najlepsza wydajność, trwałość i stylistyka w swojej klasie oraz rozwiązania z zakresu zarządzania, ułatwiające pracę informatykom (Latitude). W ofercie są też przenośne stacje robocze dla użytkowników, którym zależy na niezrównanej wydajności podczas korzystania ze złożonych aplikacji specjalistycznych.

Lenovo – Lenovo Group Limited oferuje produkty dla wszystkich użytkowników zarówno wymagających dużej mocy i legendarnej niezawodności, jak i stylowego wzornictwa i nowoczesnego designu.

Fujitsu – jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferuje szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług. Jeśli potrzebujesz niezawodnego urządzenia mobilnego, bogata oferta notebooków Fujitsu zawiera całą gamę indywidualnych rozwiązań klasy podstawowej i wyższych klas. Rozbudowane opcje konfiguracji zapewniają najwyższą elastyczność i wygodę, a nowatorska technologia oszczędzania energii zmniejsza obciążenie, jakim notebooki są dla środowiska.

Produkty firmy Acer przeznaczone dla firm są projektowane i testowane tak, by spełnić wszelkie oczekiwania w dziedzinie niezawodności, bezpieczeństwa, produktywności i wytrzymałości. Urządzenia te znane są na całym świecie jako doskonałe inwestycje dla firm każdej wielkości. Toshiba zaś oferuje produkty od ultra mobilnych laptopów Ultrabook™ do super mocnych stacji roboczych, laptopy wpływające na wzrost produktywności w każdej sytuacji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Opiekun:
Piotr Jóźwiak

piotr_j@ht.poznan.pl
tel.: 61 665 71 66