Zasilanie (UPS) i chłodzenie

Sprawność energetyczna, ulepszone parametry i niższe koszty operacyjne to główne cele, do osiągnięcia których dążą współcześnie centra danych. Nie będzie to możliwe bez zastosowania profesjonalnych systemów zasilania awaryjnego i klimatyzacji precyzyjnej. Zapewniają one utrzymanie parametrów uznanych przez Użytkownika za kluczowe, w zależności od wymagań jakie w nich pokłada.

Do głównych parametrów w przypadku tego typu układów należą: utrzymanie parametrów zasilania, połączenie i zaprojektowanie układów współpracujących z aktualnie posiadaną infrastrukturą. W przypadku klimatyzacji – utrzymanie parametrów temperatury, wilgotności oraz czystości powietrza, niezbędnych dla prawidłowej pracy infrastruktury IT. Oferujemy chłodzenie od pojedynczego podzespołu do dużych przestrzeni – najszerszy dostępny zakres rozwiązań chłodzenia precyzyjnego chroni urządzenia niezbędne do pracy od nawet najdrobniejszych skoków temperatury. Pozwala to zagwarantować 100% dostępność chłodzenia — nawet w trudnych warunkach, takich jak wahania napięcia, ograniczona dostępność wody czy wysoka temperatura otoczenia.

Firma Veriv dostarcza produkty z zakresu zaawansowanych rozwiązań zasilania awaryjnego oraz zabudowy serwerowni. Systemy zasilania gwarantowanego Vertiv to duża rozpiętość mocy, układy jedno- i trójfazowe. Topologia i konstrukcja zasilaczy jest dostosowana do potrzeb klienta, bardzo wysoka sprawność przekłada się na ekonomikę pracy urządzeń i koszty w związku z tym ponoszone. Konstrukcja ułatwia serwisowanie oraz rozbudowę w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc. Dodatkowymi komponentami są listwy PDU, które instalowane w szafach dają pełną kontrolę nad zasilaniem podłączonych urządzeń. Na życzenie klienta zabezpieczamy dodatkowo układ za pomocą agregatów prądotwórczych – zarówno za pomocą jednostek zewnętrznych, jak i wewnątrz obiektowych.

Firma Hardsoft-Telekom zapewnia kompleksowe podejście do projektów związanych z zasilaniem: konsultacje na etapie koncepcji, usługi projektowe, instalację i wdrożenie. Oferowane rozwiązania zawsze wspierane są przez lokalnych specjalistów.

Przykłady naszych wdrożeń

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Opiekun:
Rafał Rybak

rafal_r@ht.poznan.pl
tel.: 61 665 71 64