Śniadanie z NetApp i IT Manager oraz pokaz i szkolenie baristy.

Zapraszamy na Śniadanie z NetApp i ITManager oraz pokaz i szkolenie baristy.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Tygodnia z Hardsoft Telekom z okazji Jubileuszu, który obchodzi nasza firma. Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia, które znajdą Państwo w zakładce nasze seminaria.

Zachęcamy do śledzenia nas na LinkedIn i Facebooku, gdzie na bieżąco będą pojawiały się szczegóły o nadchodzących wydarzeniach związanych z 30-leciem Hardsoft Telekom, a także niezmiennie informacje o nowościach, promocjach i ofertach.

Kiedy i gdzie? 30 listopada, godz. 9:00. Hardsoft Telekom, ul. Namysłowska 19, Poznań

Agenda:

9:00 Przywitanie gości

9:15 Łukasz Bajer z Arrow: Bezpieczeństwo i efektywność przechowywania krytycznych danych w systemach informatycznych – kompleksowe portfolio NetApp.

10:45 Przerwa

11:00 Szymon Dudek z Infonet Projekt: Centralne zarządzanie procesami IT oraz komputerami z wykorzystaniem systemów ITManager, OXARI ITSM. KONKURS z atrakcyjnymi nagrodami!

12:30 „Jak robić najlepszą kawę w domu i w pracy?” Pokaz baristy połączony ze szkoleniem uczestników i degustacją kaw.

REJESTRACJA:

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Hardsoft Telekom z siedzibą w Poznaniu informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

    Zapoznałem/-am się i akceptuję Politykę Prywatności Hardsoft Telekom*

    Organizatorzy: