Serwery

Od lat 50 ubiegłego wieku serwery przeszły olbrzymią ewolucję – począwszy od urządzeń typu mainframe, poprzez architekturę klient-serwer do najbardziej popularnych obecnie serwerów opartych na platformie Intel. W ostatnich kilkunastu latach infrastrukturę serwerową zrewolucjonizowała wirtualizacja.

Hardsoft Telekom dostarcza i implementuje zarówno niewielkie serwery typu Tower do obsługi pojedynczych aplikacji w małej firmie lub oddziale oraz najbardziej popularne na rynku serwery rackowe, jak i duże rozwiązania oparte na infrastrukturze blade. Dostarczamy także duże maszyny wieloprocesorowe na potrzeby obsługi dużych baz danych.

Serwery stanowią serce infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa.

Umożliwiają:

  • Pracę różnych użytkowników z tym samym programem
  • Korzystanie ze wspólnych baz danych
  • Wymianę informacji
  • Korzystanie z tych samych środowisk różnym użytkownikom
  • Ochronę sieci i systemów
  • Udostępnianie treści

W naszej ofercie znajdują się serwery czołowych światowych producentów: Dell, HPE, IBM, Lenovo i Fuijtsu.

O pełną ofertę mogą Państwo pytać naszych specjalistów: Rafał Rybak, rafal_r@ht.poznan.pl tel. 61 665 71 64 i Grzegorz Lewandowski: grzegorz_l@ht.poznan.pl 61 665 71 65

Poniżej kilka przykładów dostępnych serwerów.

Dell:

Serwery Dell Power Edge Tower idealnie nadają się do zastosowań informatycznych w domu i w małym biurze. Zobacz naszą ofertę już dziś.

Serwery PowerEdge Rack skalowalne i wydajne serwery do montażu w szafie serwerowej, które pasują do każdego środowiska IT, zapewniając dużą wydajność obliczeniową.

Infrastruktura modułowa elastyczne moduły serwerów, sieci i pamięci masowej w ofercie infrastruktury modułowej Dell EMC umożliwiają precyzyjną optymalizację obciążeń roboczych w środowiskach tradycyjnych i chmurowych.

HPE:

Serwery Gen10 kluczem do modernizacji infrastruktury i przyspieszenia analizy biznesowej w hybrydowym świecie tradycyjnego IT oraz chmury publicznej i prywatnej.

Serwery Integrity w systemie UNIX (HP-UX) sprawdzona infrastruktura, która przyspiesza wartość biznesową i obniża ryzyko w środowisku o kluczowym znaczeniu.

System Moonshot kompletny system serwerowy zaprojektowany do obsługi określonych obciążeń roboczych i dostarczany w formie energooszczędnego pakietu o dużej gęstości.

Serwery ProLiant DL Wybór wszechstronnych, odpornych serwerów do montażu w szafie serwerowej dostosowanych do różnorodnych obciążeń w środowiskach centrów danych każdej wielkości.

IBM:

IBM Power System S922 bezpieczny, niezawodny i działający w chmurze 1- lub 2-gniazdowy serwer skalowalny wszerz w obudowie 2U do przetwarzania newralgicznych obciążeń.

IBM z15 nowe systemy IBM Z złożone z jednej lub wielu szaf wprowadzają do infrastruktury chmury hybrydowej mechanizmy bezpieczeństwa, prywatności i odporności.

IBM Power System E980 zapewnia centrom przetwarzania danych, które korzystają z wymagających aplikacji AIX, IBM i oraz Linux, wyjątkową skalowalność, wydajność i dostępność.

Przykłady naszych wdrożeń

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Opiekun:
Grzegorz Lewandowski

grzegorz_l@ht.poznan.pl
tel.: 61 665 71 65