NetApp StorageGRID

Rozwiązanie obiektowe „Software-defined”

NetApp StorageGRID to zdefiniowany programowo pakiet obiektowej pamięci masowej, który obsługuje szeroki zakres zastosowań w publicznych, prywatnych i hybrydowych środowiskach wielochmurowych.

Elastyczna architektura i wielo-protokołowy dostęp

Dostępny jest rozproszony system plików i obiektowa pamięć masowa, możliwości synchronizacji plików, wiele opcji udostępniania i ochrona danych użytkowników końcowych, a także brama plików w chmurze, wyszukiwanie i inteligentny wgląd analityczny w dane. Może być rozproszona (geograficznie i
lokalizacyjnie)

Trwała, bezpieczna i wysoko skalowalna platforma

Największą zaletą jest to, że ma niesamowicie niesamowite i proste środowisko pracy w porównaniu z innymi rozwiązaniami, dzięki czemu możemy z niego korzystać bez głębokiej wiedzy o systemie. Ten inteligentny system przechowywania plików jest wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które chronią nasze dane przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami zewnętrznymi, takimi jak hakowanie danych i ataki ransomware. Inną niesamowitą rzeczą jest to, że możemy ją łatwo zintegrować z obecnymi systemami, z których korzystamy na co dzień. Oprócz kontroli pojemności i wydajności oraz funkcji monitorowania, ta platforma zapewnia nam również obsługę dużych obciążeń plikowych o wysokiej przepustowości, co przekłada się na większą wydajność i produktywność.

Zarządzanie obiektami poprzez polityki ILM

ILM w skrócie to zarządzanie cyklem życia informacji. ILM nie jest produktem, ale mieszanką produktów, procesów i usług. Bez względu na to, co twierdzą różni dostawcy, sama hierarchizacja pamięci zewnętrznych to jeszcze nie ILM. Nie należy zapominać o dwóch kluczowych składnikach: klasyfikacji danych i automatyzacji. NetApp StorageGRID zapewnia jedno i drugie.

Zintegrowany z chmurą

Wybierz dowolne miejsce docelowe usług w chmurze:

  • Amazon (SNS)
  • Amazon Elasticsearch
  • Magazyn obiektów Blob Azure
  • Google Cloud

Chmura hybrydowa

• Cloud Manager
• Cloud Volume ONTAP
• Cloud Tiering
• Global File Cache

Macierze NetApp kompatybilne z rozwiązaniem NetAppGRID

Aktualne promocje i ofertę macierzy NetApp znajdą Państwo pod linkiem: https://ht.poznan.pl/macierze-netapp/

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą:

Grzegorz Lewandowski

NetApp Accredited Sales Professional

IBM Certified Systems Expert System x Sales v4

LenovoCertified DC Sales andTechnical Sales Professional

tel. 61 665 71 65, 601 462 927

e-mail: grzegorz_l@ht.poznan.pl