Lenovo Top Partners Award 2019

Rozpiera nas duma i radość! Podczas uroczystej gali Lenovo Top Partners Award 2019 firma Lenovo nagrodziła swoich najlepszych partnerów biznesowych. Tegoroczna gala okazała się być dla nas wyjątkowa.  Jest nam niezwykle miło poinformować, że to właśnie nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę:

„PARTNER ROKU 2018 W KATEGORII PROJEKT SMB”.

W imieniu Dyrektora generalnego Lenovo Andrzeja Sowińskiego statuetkę wręczył  height=Michał Nikielski – Partner Account Manager Lenovo. Nagrodę odebrali Grzegorz Lewandowski – Dyrektor generalny oraz Rafał Rybak – Dyrektor działu handlowego.

Cieszy nas to prestiżowe wyróżnienie ze strony jednego z największych producentów komputerów na świecie. Jest to kolejne potwierdzenie niezwykle dobrej współpracy z Lenovo. Oferujemy najwyższe standardy zarówno w zakresie sprzedaży, jak i obsługi posprzedażowej. Nie byłoby tej nagrody jednak, gdyby nie Państwo – drodzy Klienci, Partnerzy. Podkreśla to zaufanie do naszej firmy jako rzetelnego partnera w biznesie. Bardzo za nie dziękujemy!

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach współpraca z Lenovo będzie równie owocna i przełoży się ona na zadowolenie naszych Klientów.

 

 

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.