4 sposoby na zabezpieczenie sieci komputerowej

Zapraszamy do aktualnej promocji!

Szczegóły KLIKNIJ TUTAJ


Zabezpiecz swoją sieć komputerową – teraz 35% taniej.
( promocja trwa do 30 września 2018r. )

 

 

FortiGate-30E + HEZO-CARE-FG30E-1Y

FortiGate-30E to urządzenie UTM stworzone dla rynku MŚP i przedsiębiorstw rozproszonych. Zapewnia funkcje sieciowe z zabezpieczeniami, oferując najwyższą wydajność w kompaktowej obudowie. Więcej szczegółów w ulotce produktowej.

 

FortiGate-50E+ HEZO-CARE-FG50E-1Y

FortiGate-50E zapewnia 3-krotnie większa wydajność dla ruchu Stateful Firewall, niż w niższym modelu oraz 5-krotny wzrost ilości Access Pointów, które można podłączyć i zarządzać nimi z poziomu FG-50E (pozwala to na rozbudowę sieci WiFi, którą można skonfigurować, np. w topologii Mesh). Jest idealnym rozwiązaniem do ochrony ruchu lokalnego, np. od użytkowników do zasobów sieciowych, a także we wdrożeniach typu Internal Segmentation Firewall. Więcej szczegółów w ulotce produktowej.

 

 

 

FortiGate-80E + HEZO-CARE-FG80E-1Y  

FortiGate-80E to idealne rozwiązanie dla wdrożeń typu UTM/NGFW oraz bezpieczny SD-WAN w przedsiębiorstwach i organizacjach średnich rozmiarów. Zapewnia znaczne zwiększenie wydajności urządzenia (np. dla szyfrowania IPSec VPN), dzięki wykorzystaniu technologii SoC3 (System-on-a-Chip) z FortiASIC i uzyskaniu akceleracji sprzętowej funkcji bezpieczeństwa. Jest doskonałym wyborem jako baza dla budowy Security Fabric i integracji z innymi rozwiązaniami producenta. Więcej szczegółów w ulotce produktowej.

 

 


Osoba odpowiedzialna za produkt:

Krzysztof Nowacki

tel. 608 379 281; e-mail: krzysztof_n@ht.poznan.pl