30 lat Hardsoft Telekom

Wywiad z Jarosławem Kaźmierczakiem z okazji 30-lecia Hardsoft Telekom.

W tym roku firma Hardsoft Telekom obchodzi okrągły jubileusz, 30-lecie. Z tej okazji ukazał się wywiad z Jarosławem Kaźmierczakiem, prezesem Hardsoft Telekom, który z okazji 30-lecia istnienia firmy opowiada o historii jej powstania oraz zdradza sekret jak osiągnąć sukces w biznesie. Zapraszamy do lektury: Sukces po poznańsku.

30 lat Hardsoft Telekom

Wiedza, doświadczenie, kompetencje- te hasła, choć dla niektórych mogą brzmieć banalnie, stanowią filar naszej firmy. Fundamentem są natomiast ludzie, którzy tworzą ją od 30 lat. Wśród nich znajdują się wykwalifikowani specjaliści, posiadający ogromną wiedzę w branży IT. Z okazji 30-lecia małe podsumowanie osiągnięć, a dla nowych klientów garść informacji czym się zajmujemy i z kim współpracujemy.

Doświadczenie

Na przełomie trzech dekad udało nam się obsłużyć niezliczoną ilość przetargów, dostarczając sprzęt IT dla urzędów miast, gmin, województw, a także szpitali i innych instytucji publicznych. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Oprócz doradztwa i terminowych dostaw sprzętu oferujemy także usługi serwisowe oraz outsourcing IT dla firm. Możemy pochwalić się licznymi wdrożeniami w rozmaitych obszarach IT.

Serwery i wirtualizacja

Od początku działalności Hardsoft Telekom dostarcza zarówno pojedyncze serwery do niewielkich przedsiębiorstw, jak i skomplikowane rozwiązania serwerowe do obsługi Datacenter, obejmujące serwery blade lub duże maszyny wieloprocesorowe. Nie ograniczamy się do prostej dostawy. Dobieramy, konfigurujemy i optymalizujemy serwery pod konkretne wymagania Klientów.

Bezpieczeństwo sieci, backup i replikacja

Dostarczamy i implementujemy zarówno urządzenia do zabezpieczenia niewielkich sieci, jak i duże urządzenia chroniące w czasie rzeczywistym infrastrukturę dla ponad 1000 użytkowników. Posiadamy tytuł Fortinet Silver Partner, lecz wdrażamy także rozwiązania innych producentów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach backupu firmy VEEAM ( Veeam Gold Partner) oraz Arcserve. Zabezpieczamy także dane w oparciu o rozwiązania dyskowe Qnap i Synology.

Pomagamy w doborze i dostarczamy sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

• Komputery stacjonarne, zestawy typu AiO oraz stacje robocze

• Notebooki i tablety

• Drukarki i urządzenia drukujące

• Urządzenia sieciowe: sieci przewodowe, bezprzewodowe

• Monitory, projektory

Usługi serwisowe, audyty, sieci

Nasz dział wsparcia IT to wykwalifikowani inżynierowie i technicy, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wspierać działy IT naszych klientów. Outsourcing usług informatycznych pozwala zredukować koszty ponoszone na obsługę systemów informatycznych, jednocześnie zwiększając ich bezpieczeństwo i alokację zasobów. Od początku swojej działalności projektujemy i budujemy zarówno okablowanie jak i same sieci. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć zarówno proste rozwiązania sieciowe, jak i pełne projekty obejmujące sieciową infrastrukturę Datacenter, przełączniki dystrybucyjne i brzegowe oraz łącza internetowe.

Kompetencje

Zdobyliśmy masę nagród i certyfikacji, które są dowodem na ciągłe doskonalenie umiejętności i rozwój naszych pracowników. Jedną z ostatnich jest wygrana w NetApp Partner Academy 2022 w kategorii Najbardziej wymagający projekt!

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami: NetApp, Veeam, Lenovo, HP, Dell, Fortinet, QNAP, Fujitsu.

Wiedza

Chętnie dzielimy się nią na organizowanych przez nas seminariach i webinariach, a także będąc prelegentami na wydarzeniach takich jak Admin Days, czy Wielkopolski Konwent Informatyków. Zapraszamy także do skorzystania ze szkoleń technicznych i pomocy zdalnej, jeśli masz wątpliwości lub pytania, nasi inżynierowie pomogą. Skontaktuj się z nami!

Podziękowanie

Pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom, z którymi mieliśmy dotychczas przyjemność współpracować i realizować projekty, wdrożenia i szkolenia. To dzięki Wam od 30 lat rozwijamy naszą firmę, by poszerzać ofertę i naszą wiedzę, dostarczając Wam najwyższej klasy rozwiązania teleinformatyczne.

Podziękowania należą się również naszym Partnerom i Dystrybutorom, z pomocą których jesteśmy wstanie w szybki i profesjonalny sposób przygotować ofertę i dostarczyć zamówiony sprzęt/ usługi. Życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów i kolejnych lat owocnej współpracy.