Aktualne seminaria

 NetApp – najnowsze macierze, najciekawsze wdrożenia.

Promocja Flash 3-4-5

 

Udział bezpłatny

25. października 2017 r. Wrocław – Hotel Scandic

ul. Piłsudskiego 49-57

26. października 2017 r. Gdańsk – Hotel Mercure

ul. Jana Heweliusza 22

PROGRAM

 •  Najnowsza linia E2800 najszybszych macierzy w swojej klasie.

  Macierze te zastępują poprzednia linię E2700 są 3 razy szybsze (do 300 tys. IOPS), mają pojemność do 1,5 PB.

  Przykładowa cena macierzy 48 TB (12*4 TB, 4* FC 16 Gb lub 4*iSCSI 10 G, 4*SAS 12 Gb) 9600 Euro.

 • Rozwiązania Hiperkonwergentne – NetApp HCI.

  NetApp po przejęciu firmy SolidFire stał się nr 1 na świecie w zakresie macierzy all- in-flash, które wg analityków niedługo wyprą z rynku  macierze oparte o dyski twarde. Na seminarium pokażemy, jak dzięki Technologii SolidFire, współpracy z SuperMicro oraz doświadczeniu firmy NetApp udało się stworzyć wysoce elastyczną, kompleksową platformę która może być fundamentem nowoczesnego Data CENTER. Rozwiązania NetApp HCI integrują w sobie moc obliczeniową, inteligencję rozwiązania solid fire i głęboką integrację z platformą Vmware zapewniając kompleksowe rozwiązanie do Państwa serwerowni.

 • Promocja Netapp Flash 3-4-5.

  Przedstawimy szczegóły promocji. NetApp po analizie danych i baz klienta gwarantuje w pisemnej umowie, że na macierzy NetApp dane te będą zajmowały 4 razy mniej miejsca i wydajność będzie 3 razy większa. Jeśli po wdrożeniu nie będzie to spełnione, to NetApp dokłada pamięci i dysków bezpłatnie, aż uda się to zrealizować!!!

 • Macierze Netapp do analizy BiG Data.

  Rozwiązania dla systemów Splunk (innowacyjne oprogramowanie do zarządzania dużą ilością danych),  Hadoop (nowoczesna platforma, która pozwala gromadzić i analizować duże zbiory danych z takich źródeł jak sieci społecznościowe, historie odwiedzin stron internetowych, serwery logowania, systemy transakcyjne, zbiory plików video, czy dane sensoryczne z powiązanych urządzeń oraz NoSQL (nierelacyjne bazy danych).

 • Najciekawsze ostatnie realizacje naszej firmy oparte
  o macierze Netapp.

  Opowiemy m.in. o wdrożeniu replikacji synchronicznej w jednym z poznańskich szpitali oraz klastrze metropolitalnym stworzonym na macierzach NetApp.

 • Współpraca Veeam z producentem macierzy NetApp. Co nowego w Veeam v10?

  Potęga NetAppa wynika z zastosowania zaawansowanego systemu operacyjnego ONTAP. Oferuje on wiele zaawansowanych funkcjonalności, a jedną z nich są snapshoty, które następnie zostały przekształcone w kolejne funkcjonalności macierzy: SnapMirror (replikacja danych na kolejny system NetApp) oraz SnapVault (archiwizacja danych). Veeam Backup & Replication tak samo jak ONTAP to oprogramowanie, które korzysta ze snapshotów. W momencie podłączenia go do infrastruktury VMware, wszystkie operacje związane z kopią zapasową oraz replikacją rozpoczynają się właśnie od wykonania snapshotu. Mając to na względzie, była to tylko kwestia czasu, kiedy Veeam i NetApp podejmą współpracę.

REJESTRACJA

Klauzula zgody na otrzymywanie informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Hardsoft Telekom informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Twoja rejestracja została przyjęta !

Wysłaliśmy na Twoją skrzynkę maila z potwierdzeniem.

Wypełnij jeszcze raz

AGENDA

8:50-9:15Rejestracja i śniadanie

9:15-9:45Współpraca Veeam z producentem macierzy NetApp. Co nowego w Veeam v10? - Hardsoft Telekom

9:45-10:45Macierze blokowe i plikowe - NetApp

10:45-11:00Przerwa

11:00-11:30Najciekawsze wdrożenia NetApp, informacje i promocje z rynku IT - Hardsoft Telekom

11:30-11:45Przerwa

11:45-13:00HCI-Hiperkonwergentna Infrastruktura- NetApp

13:00Losowanie nagród i zakończenie