Aktualne seminaria

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium

„NETAPP 2018”

28.02.2018 r., godz. 11:00

 

Każdy kto weźmie udział w całym webinarium  i wyrazi zgodę na przetestowanie macierzy All flash AFF200 otrzyma dysk SSD 256 GB.

 

PROGRAM I INFORMACJE DODATKOWE

 • Promocje cenowe i przykładowe promocyjne konfiguracje na macierze E2800, FAS 2600, AFF200.

  Promocja trwa do końca kwietnia 2018 – link PROMOCJA MACIERZY NETAPP

 • Macierze All flash AFF200 tańsze niż macierze o tej samej pojemności z dyskami SAS!!!

  Macierz AFF200 z dyskami SSD 8*960 GB kosztuje ok. 87 tys. zł z licencjami na deduplikację i kompresję. Przy założeniu deduplikacji i kompresji na poziomie 5:1 daje to 38 TB.

  Pojemność użytkowa będzie zmniejszona w zależności od poziomów RAID (i wykorzystania części pojemności na system), wydajność dysków SSD zmniejszona przez działanie deduplikacji i kompresji, ale i tak wydajność będzie o wiele większa niż macierzy z dyskami SAS (nawet 15k)

 • Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania u siebie macierzy All flash AFF200.

  Warto samemu przetestować macierz AFF 200, aby sprawdzić pojemność, wydajność i jakość deduplikacji.

  Każdy kto weźmie udział w webinarium i wyrazi zgodę na taki test otrzyma od firmy NetApp dysk twardy SSD o pojemności  256 GB.

  Chcesz przetestować macierz w swoim środowisku?

  Wpisz w formularzu rejestracyjnym w polu UWAGI: „TESTY MACIERZY”

 • Funkcjonalność NetApp Ontap 9.3 Select w zakresie wirtualizacji storage, replikacji i tworzenia centrum zapasowego na bazie posiadanych już macierzy (niekoniecznie firmy NetApp).

  Posiadając macierz NetApp można dzięki niedrogiej wersji  oprogramowania ONTAP Select, wykorzystać serwery i starą macierz (także innego producenta) do stworzenia zapasowego centrum danych z replikacją asynchroniczną lub do zwirtualizowania starej macierzy, aby wraz z nową macierzą NetApp tworzyła jeden zasób.

  Czym jest ONTAP Select: Oprogramowanie, które pozwala na wirtualizację przestrzeni (dyski wewnętrzne serwera czy też zewnętrzna macierz). Umożliwia udostępnienie zasobów, korzystając z protokołów CIFS, NFS, ISCSI. Oprogramowanie można zaciągnąć w postaci maszyny wirtualnej dla Vmware oraz KVM.

  ONTAP Select tworzy wirtualną macierz w myśl trendu SDS (Software Defined Storage), która zachowuje wszystkie funkcjonalności macierzy fizycznej, dzięki temu może stanowić przestrzeń pod replikację z macierzy fizycznej. Może być idealnym rozwiązaniem dla lokalizacji zdalnych, gdzie nie ma macierzy, a jest potrzeba replikacji czy ujednolicenia zarządzania danymi.

 • Funkcjonalność Snaplock w macierzach NetApp dla banków, urzędów, firm jako ochrona przed zmianą danych i ransomware.

  W macierzach NetApp można włączyć funkcję Snaplock, która jest odpowiednikiem funkcji WORM znanej od dawna w dyskach optycznych.

  Umożliwia to zabezpieczenie konkretnych zasobów przed nadpisaniem lub zmianą zapisu i daje gwarancje integralności danych oraz ochrony przed zmianą. Jest to szczególnie ważne w bankach i zgodne z rekomendacjami KNF. Funkcja ta może być przydatna także w urzędach i firmach, gdzie jest ważna ochrona zasobów i pewność zapisu.

  Więcej tutaj: https://www.netapp.com/us/products/backup-recovery/snaplock-compliance.aspx

 • HCI -czyli rozwiązania hiperkonwergentne NetApp.

  O rozwiązaniach tych powiemy więcej na webinarium.

  Jeśli chcą Państwo otrzymać raport Gartnera „5 kluczy do stworzenia efektywnej strategii hiperkonwergencji” i porównanie rozwiązania HCI z konkurencją, to proszę wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu UWAGI: „TAK”.

 • POTWIERDZENIE UDZIAŁU W WEBINARIUM I TESTACH UZALEŻNIONE JEST OD AKCEPTACJI FIRMY NETAPP.

 • UWAGA!

  Formularz rejestracyjny na warsztaty Qnap został tymczasowo przeniesiony na stronę http://ht.poznan.pl/warsztaty-z-qnap/

  Zapraszamy do rejestracji!

REJESTRACJA

Klauzula zgody na otrzymywanie informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Hardsoft Telekom informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Twoja rejestracja została przyjęta !

Wysłaliśmy na Twoją skrzynkę maila z potwierdzeniem.

Wypełnij jeszcze raz